Uitgiftepunten

Contactgegevens en ophaaltijden uitgiftepunten


De contactgegevens en ophaaltijden van de uitgiftepunten die vallen onder Stichting Voedselbank Haaglanden (Den Haag / Rijswijk / Zoetermeer):

Agneskerk
Beeklaan 188   
2562 AP Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 14.00 tot 15.30 uur
Contact: Agneskerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J.G.M. Oudsen
Telefoon: 06 – 237 935 93 (maandag tot en met vrijdag)


Benedictus Bernadettekerk Rijswijk
Sir Winston Churchillaan 372
2285 SK Rijswijk 

Ophaaltijden: donderdag van 13.30 tot 15.30 uur
Contact: bbkerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevr. S. Sybertha
Telefoon: 070 – 394 07 08 (alleen op donderdag van 12.00 tot 15.30 uur)


Bokkefort 
Dr. H.E. van  Gelderlaan 260
2552 KW Den Haag 

Ophaaltijden: Vrijdag van 11.45 uur tot 14.30 uur
Contact: bokkefort@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw P. van Evert
Telefoon: 06-14385516 (op vrijdag tot 14.30 uur)


CLC (City Life Church)
Soestdijksekade 343
2574 AL Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 09.00 tot 11.00 uur
Contact: CityLifeChurch@VoedselbankHaaglanden.nl

De heer R. Emerenciana
Telefoon: 06 42431485


Cypreskerk
Raaphorstlaan 206
2532BL Den Haag 

Ophaaltijden: Vrijdag van 13.00 uur tot 15.00 uur
Contact: cypreskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw I. Hoekstra
Telefoon: 06-40200660 (op vrijdag tot 15.00 uur)


 

Leidschenveen
Harriët Freezerhof 20
2492 JD Leidschenveen 

Ophaaltijden: donderdag van 12.00 tot 13.30 uur
Contact: leidschenveen@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J. Ledeboer
Telefoon: 06-57023597


Lukaskerk
Om en Bij 2
2512 XK Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 10.30 tot 12.30 uur
Contact: lukaskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw E. Israëls
Telefoon:  06-30851218 (op donderdagochtend tussen 8.30 en 12.30 uur)


Marcuskerk
Jan Luykenlaan 92
2533 JT Den Haag 
(Ingang rode poort in de Jan Vosstraat)

Ophaaltijden: donderdag van 13.00 uur tot 16.00 uur
Contact: marcuskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Dhr. R. Pronk en mevr. M. Djizani
Telefoon: 06-82542885 (tijdens ophaaltijden, anders voicemail inspreken)


Mariahoeve – Adventkerk
Robijnhorst 197
2592TS Den Haag 

Ophaaltijden: Donderdag van 13.00 uur tot 14.00 uur
Contact: mariahoeve@voedselbankhaaglanden.nl

De heer H. Plomp
Telefoon: 06-87196306 (op donderdag)


MOC Schilderswijk
Teniersstraat 15 
2526 NX Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 12.00 uur tot 15.30 uur
Contact: moc@voedselbankhaaglanden.nl

De heer R. Wiegant (contactpersoon) en de heer L. Henriquez (coördinator voedselbank)
Telefoon: 06-38519393 (op donderdag tussen 11.00 en 15.30 uur)


Morgensterkerk
Genemuidenstraat 212
2545 NZ Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 14.30  tot 16.00 uur
Contact: morgensterkerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer R. de Jonge
Tel. 070-3669522 (alleen op donderdag van 13.00 tot 16.00 uur)

Mevr. B. Stelma
Tel. 070-3669522


Paardenberg
Paardenbergstraat 1
2572 XH Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 11.15 uur tot 12.15 uur
Contact: paardenberg@voedselbankhaaglanden.nl

Telefoon: 070- 3181660 (op dinsdag, woensdag en donderdag)


Scheveningen
Badhuisstraat 177 
2584 HH Scheveningen 

Ophaaltijden: donderdag van 14.30 uur tot 16.00 uur
Contact: scheveningen@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw P. de Koning
Tel. 06-24991658 


Shalomkerk – Kies! Voedselbankwinkel
Vrederustlaan 96,
2543 ST Den Haag

Openingstijden:
dinsdag van 14.00 uur tot 17.00 uur
donderdag van 10.00 tot 14.00 uur

Contact: shalomkerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw R. Hofland / mevrouw W. Nijland
Tel. 06-33814570 ( op donderdagochtend)

De Kies! Voedselbankwinkel Shalomkerk werkt volgens het winkelprincipe. Dit houdt in, dat de klanten zelf een keuze uit de beschikbare producten kunnen maken.


Vadercentrum
Jonckbloetplein 24
2523 AR Den Haag

Ophaaltijden: vrijdagmiddag van 12.00 tot 14.00 uur
Contact: vadercentrum@voedselbankhaaglanden.nl

Dhr. B. Sahin
Telefoon: 070-2052410


Ypenburg Kerk “De Toevlucht”
Laan van Hoornwijck 140
2497 DG Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 13.00 uur tot 14.30 uur
Contact: ypenburg@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw G. Geluk / Mevrouw T. den Dulk
Tel. 070-3192390 (kerk “De Toevlucht” op donderdag van 12.00 – 14.00 uur)
Tel. 06-13843929 (T. den Dulk op donderdag vanaf 10.00 uur)


Zoutkeetsingel – Verswinkel
Zoutkeetsingel 72
2512HN Den Haag 

Alleen voor kaarthouders open!

Openingstijden voor klanten van het MOC en Paardenberg
Maandag 12.00 – 15.00 uur
Dinsdag 12.00 – 15.00 uur
Vrijdag 13.00 – 15.00 uur
Zaterdag 10.00 – 13.00 uur

Openingstijden voor klanten van de Zoutkeetsingel
Maandag 12.00 – 15.00 uur
Dinsdag 12.00 – 15.00 uur
Donderdag 12.00 – 15.00 uur
Vrijdag 13.00 – 15.00 uur
Zaterdag 10.00 – 13.00 uur

Telefoon tijdens openingsuren: 06-12147539 (voicemail inspreken)


 


Zoetermeer


Genesarethkerk
Monnikenbos 10
2716 GT Zoetermeer 

Ophaaltijden: donderdag van 14.00 tot 17.00 uur
Contact: genesareth@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw G. Cusell / Mevrouw E. Boerkamp
Tel. 06-18933728 (voicemail inspreken)


Het Kompas
Piet Heinplein 13
2712 KL Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 15.00 uur tot 17.15 uur
Contact: hetkompas@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J. Hutten
Telefoon: 079 316 3349 (alleen op donderdag)


Ichthuskerk
Parkdreef 258
2724 EZ Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 16.00 tot 17.15 uur
Contact: ichthuskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Dhr. R. Pieterman
Telefoon: 06-151 118 07


Nicolaaskerk, gebouw De Kapelaan
Nicolaasplein 2
2712 AV Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 15.30 uur tot 17.00 uur
Contact: nicolaaskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw A. Gouweleeuw
Tel. 06-48404761 (alleen op donderdag)


Oosterkerk 
Oosterheemplein 320
2721 ND Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 16.45 uur tot 18.00 uur
Contact: oosterkerk@voedselbankhaaglanden.nl 

Mevrouw I.J. de Jager
Tel. 06-1096 9269


Piëzo César Franckrode 64
César Franckrode 64
2717 BG Zoetermeer 

Ophaaltijden: donderdag van 14.00 tot 15.30 uur
Contact: piezocesarfranckrode@voedselbankhaaglanden.nl

Dhr. F. Brocken
Tel. 06 2439 5852