Informatie uitdeelpunten

Contactgegevens en ophaaltijden uitdeelpunten


De contactgegevens en ophaaltijden van de uitdeelpunten die vallen onder voedselbank Haaglanden (Den Haag / Rijswijk en Zoetermeer) kunt u vinden in het onderstaande overzicht.

Agneskerk
Beeklaan 188   
2562 AP Den Haag 

Ophaaltijden : donderdag 14.00-15.30 
Contact: Agneskerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J.G.M. Oudsen / de heer A.W.M. van der Klauw
Telefoon: 06 – 237 935 93 (maandag tot en met vrijdag)


BB Rijswijk
Sir Winston Churchillaan 372
2285 SK Rijswijk 

Ophaaltijden: donderdag 13.30-15.30
Contact: bbkerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw A. Brochard
Telefoon: 070 – 394 07 08 (Alleen op donderdag van 12.00 -15.30)


Kies Sociale Supermarkt Bokkefort
Dr. H.E. van  Gelderlaan 260
2552 KW Den Haag 

Ophaaltijden: d
Contact: bokkefort@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw P. van Evert
Telefoon: 06-14385516 (Op vrijdag tot 14.30 uur)


Kies Sociale Supermarkt Exoduskerk
Beresteinlaan 263,
2542JG Den Haag

Ophaaltijden: Donderdag van 13.00 uur tot 17.00 uur
Contact: exoduskerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer P. Weidmann
Tel. 06-23205625


Kies Sociale Supermarkt Shalomkerk
Vrederustlaan 96,
2543 ST Den Haag

Ophaaltijden: Donderdag van 9.00 uur tot 12.00 uur
Contact: shalomkerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw R. Hofland / mevrouw W. Nijland
Tel. 06-33814570 ( op donderdagochtend)


CLC (City Life Church)
Escamplaan 280
2547 GP Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag 09.00-11.00 uur
Contact: CityLifeChurch@VoedselbankHaaglanden.nl

De heer R. Emerenciana
Telefoon: 070-3230207


Laak PCI
Ketelstraat 23
2516 VT Den Haag 

Ophaaltijden: Woensdag van 13.00 uur tot 15.00 uur (Kleding, speelgoed e.d. aleen voor clienten voedselbank)
Donderdag van 11.00 uur tot 15.00 uur (Voedselpakketten)
Contact: laakpci@voedselbankhaaglanden.nl

De heer L. van Rheenen
Telefoon: 06-81531325


Leidschenveen
Harriƫt Freezerhof 20
2492 JD Leidschenveen 

Ophaaltijden: donderdag 12.30-13.30
Contact: leidschenveen@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J. Ledeboer
Telefoon: 070-3276996


Lukaskerk
Om en Bij 2
2512 XK

Ophaaltijden: donderdag 10.30-12.30
Contact: lukaskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw J. van Poppel
Telefoon:  06-30851218 (op donderdagochtend tussen 8.30-12.30)


Marcuskerk
Jan Luykenlaan 92
2533 JT Den Haag 
(Ingang rode poort in de Jan Vosstraat)

Ophaaltijden: donderdag van 13.00 uur tot 14.30 uur
Contact: marcuskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Telefoon: 06-82542885 (tijdens ophaaltijden, anders voicemail inspreken)


MOC Schilderswijk
Teniersstraat 15 
2526 NX Den Haag 

Ophaaltijden: Donderdag van 12.00 uur tot 15.30 uur
Contact: moc@voedselbankhaaglanden.nl

De heer R. Wiegant (contactpersoon) en de heer L. Henriquez (coƶrdinator voedselbank)
Telefoon: 06-38519393 (op donderdag tussen 11.00 – 15.30)


Morgensterkerk
Genemuidenstraat 212
2545 NZ Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag 14.30-16.00
Contact: morgensterkerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer R. de Jonge
Tel. 070-3669522 (Alleen op donderdag van 13.00 -16.00)


Oase
Van Meursstraat 1
2524 XN Den Haag

Ophaaltijden: donderdag 14.30-17.00
Contact: oase@voedselbankhaaglanden.nl

Mevr. R. van Mil
Telefoon: 070-3181691


Paardenberg
Paardenbergstraat 1
2572 XH Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 10.30 uur tot 11.30 uur
Contact: paardenberg@voedselbankhaaglanden.nl

Telefoon: 070- 3181660 (op dinsdag, woensdag en donderdag)


Scheveningen
Badhuisstraat 177 
2544 HH Scheveningen 

Ophaaltijden: donderdag van 15.00 uur tot 17.00 uur
Contact: scheveningen@voedselbankhaaglanden.nl

De heer H. de Graaf
Tel. 06-24991658 (op maandag, dinsdag en donderdag)


Ypenburg Kerk “De Toevlucht”
Laan van Hoornwijck 140
2497 DG Ypenbug

Ophaaltijden: donderdag van 13.00 uur tot 14.30 uur
Contact: ypenburg@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw G. Geluk / Mevrouw T. den Dulk
Tel. 070-3192390 (kerk “De Toevlucht” op donderdag van 12.00 -14.00)
Tel. 06-13843929 (T. den Dulk op donderdag vanaf 10.00)


Zoutkeetsingel
Zoutkeetsingel 72
2512HN Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag 11.00-13.30
Contact: zoutkeetsingel@voedselbankhaaglanden.nl

De heer C. Ruhizamighio


Vredekerk
Zwaardslootseweg 44
2726 ZZ Zoetermeer 

Ophaaltijden: donderdag 16.30-17.30
Contact: vredekerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw K. Grandia
Telefoon: 06-36000838


Ichthuskerk
Parkdreef 258
2724EZ Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag 16.30-17.15
Contact: ichthuskerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer R. Mons
Telefoon: 06-18112701


Het Kompas
Piet Heinplein 13
2712KL Zoetermeer

Ophaaltijden: donderag van 16.00 uur tot 17.15 uur
Contact: hetkompas@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J. Hutten
Telefoon: 06-51411420


Genesarethkerk
Monnikenbos 10
2716 GT Zoetermeer 

Ophaaltijden: donderdag 16.00-17.15
Contact: genesareth@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw G. Cusell / Mevrouw E. Boerkamp
Tel. 06-18933728 (voicemail inspreken)


Oosterkerk 
Oosterheemplein 320
2721 ND Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 15.45 uur tot 18.00 uur
Contact: oosterkerk@voedselbankhaaglanden.nl 

Mevouw I.J. de Jager
Tel. 06-47670592 (alleen op donderdag)


De Kapelaan (voorheen Nicolaaskerk)
Nicolaasplein 2
2712AV Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 15.30 uur tot 17.00 uur
Contact: nicolaaskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw A. Gouweleeuw
Tel. 06-48404761 (alleen op donderdag)