Informatie uitgiftepunten

Contactgegevens en ophaaltijden uitdeelpunten


De contactgegevens en ophaaltijden van de uitdeelpunten die vallen onder voedselbank Haaglanden (Den Haag / Rijswijk / Zoetermeer) kunt u vinden in het onderstaande overzicht.

Agneskerk
Beeklaan 188   
2562 AP Den Haag 

Ophaaltijden : donderdag van 14.00 tot 15.30 uur
Contact: Agneskerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J.G.M. Oudsen / de heer A.W.M. van der Klauw
Telefoon: 06 – 237 935 93 (maandag tot en met vrijdag)


Benedictus Bernadettekerk Rijswijk
Sir Winston Churchillaan 372
2285 SK Rijswijk 

Ophaaltijden: donderdag van 13.30 tot 15.30 uur
Contact: bbkerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw A. Brochard
Telefoon: 070 – 394 07 08 (alleen op donderdag van 12.00 tot 15.30 uur)


Bokkefort – Kies Sociale Supermarkt
Dr. H.E. van  Gelderlaan 260
2552 KW Den Haag 

Ophaaltijden: Vrijdag van 11.45 uur tot 14.30 uur
Contact: bokkefort@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw P. van Evert
Telefoon: 06-14385516 (op vrijdag tot 14.30 uur)


CLC (City Life Church)
Soestdijksekade 343
2574 AL Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 09.00 tot 11.00 uur
Contact: CityLifeChurch@VoedselbankHaaglanden.nl

De heer R. Emerenciana
Telefoon: 070-3230207


Cypreskerk
Raaphorstlaan 206
2532BL Den Haag 

Ophaaltijden: Vrijdag van 13.00 uur tot 15.00 uur
Contact: cypreskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw I. Hoekstra
Telefoon: 06-40200660 (op vrijdag tot 15.00 uur)


Exoduskerk – Kies Sociale Supermarkt
Beresteinlaan 263
2542 JG Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 13.00 tot 16.00 uur
Contact: exoduskerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer P. Weidmann
Tel. 06-23205625


Laak PCI
Ketelstraat 23
2516 VT Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 11.00 uur tot 14.00 uur (voedselpakketten)

Contact: laak@voedselbankhaaglanden.nl

De heer L. van Rheenen
Telefoon: 06-81531325


Leidschenveen
Harriët Freezerhof 20
2492 JD Leidschenveen 

Ophaaltijden: donderdag van 12.00 tot 13.30 uur
Contact: leidschenveen@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J. Ledeboer
Telefoon: 070-3276996


Lukaskerk
Om en Bij 2
2512 XK

Ophaaltijden: donderdag van 10.30 tot 12.30 uur
Contact: lukaskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw J. van Poppel
Telefoon:  06-30851218 (op donderdagochtend tussen 8.30 en 12.30 uur)


Marcuskerk
Jan Luykenlaan 92
2533 JT Den Haag 
(Ingang rode poort in de Jan Vosstraat)

Ophaaltijden: donderdag van 13.00 uur tot 14.30 uur
Contact: marcuskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Telefoon: 06-82542885 (tijdens ophaaltijden, anders voicemail inspreken)


Mariahoeve – Adventkerk
Robijnhorst 197
2592TS Den Haag 

Ophaaltijden: Donderdag van 13.00 uur tot 14.00 uur
Contact: mariahoeve@voedselbankhaaglanden.nl

De heer H. Plomp
Telefoon: 06-87196306 (op donderdag)


MOC Schilderswijk
Teniersstraat 15 
2526 NX Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 12.00 uur tot 15.30 uur
Contact: moc@voedselbankhaaglanden.nl

De heer R. Wiegant (contactpersoon) en de heer L. Henriquez (coördinator voedselbank)
Telefoon: 06-38519393 (op donderdag tussen 11.00 en 15.30 uur)


Morgensterkerk
Genemuidenstraat 212
2545 NZ Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 14.30  tot 16.00 uur
Contact: morgensterkerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer R. de Jonge
Tel. 070-3669522 (alleen op donderdag van 13.00 tot 16.00 uur)


Oase
Van Meursstraat 1
2524 XN Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 14.30 tot 17.00 uur
Contact: oase@voedselbankhaaglanden.nl

Mevr. R. van Mil
Telefoon: 070-3181691


Paardenberg
Paardenbergstraat 1
2572 XH Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 11.15 uur tot 12.15 uur
Contact: paardenberg@voedselbankhaaglanden.nl

Telefoon: 070- 3181660 (op dinsdag, woensdag en donderdag)


Scheveningen
Badhuisstraat 177 
2584 HH Scheveningen 

Ophaaltijden: donderdag van 14.30 uur tot 17.00 uur
Ophaaltijden per 01.01.2020 : donderdag van 14.30 uur tot 16.30 uur
Contact: scheveningen@voedselbankhaaglanden.nl

De heer H. de Graaf
Tel. 06-24991658 (op maandag, dinsdag en donderdag)


Shalomkerk – Kies Sociale Supermarkt
Vrederustlaan 96,
2543 ST Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 9.00 tot 12.00 uur
Contact: shalomkerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw R. Hofland / mevrouw W. Nijland
Tel. 06-33814570 ( op donderdagochtend)


Ypenburg Kerk “De Toevlucht”
Laan van Hoornwijck 140
2497 DG Den Haag

Ophaaltijden: donderdag van 13.00 uur tot 14.30 uur
Contact: ypenburg@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw G. Geluk / Mevrouw T. den Dulk
Tel. 070-3192390 (kerk “De Toevlucht” op donderdag van 12.00 – 14.00 uur)
Tel. 06-13843929 (T. den Dulk op donderdag vanaf 10.00 uur)


Zoutkeetsingel
Zoutkeetsingel 72
2512HN Den Haag 

Ophaaltijden: donderdag van 10.00 – 12.30 uur
Contact: zoutkeetsingel@voedselbankhaaglanden.nl

De heer F. Brocken
Tel: 06-12147539


Zoutkeetsingel – Verswinkel
Zoutkeetsingel 72
2512HN Den Haag 

Alleen voor kaarthouders open op:  
dinsdag van 10.00 – 14.00 uur 
vrijdag van 12.00 – 16.00 uur
zaterdag van 10.00 – 14.00 uur

Telefoon tijdens openingsuren: 06-12147539 (voicemail inspreken)


Zoetermeer


Genesarethkerk
Monnikenbos 10
2716 GT Zoetermeer 

Ophaaltijden: donderdag van 16.00 tot 17.15 uur
Contact: genesareth@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw G. Cusell / Mevrouw E. Boerkamp
Tel. 06-18933728 (voicemail inspreken)


Ichthuskerk
Parkdreef 258
2724 EZ Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 16.30 tot 17.15 uur
Contact: ichthuskerk@voedselbankhaaglanden.nl

De heer R. Mons
Telefoon: 06-18112701


De Kapelaan (voorheen Nicolaaskerk)
Nicolaasplein 2
2712 AV Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 15.30 uur tot 17.00 uur
Contact: nicolaaskerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw A. Gouweleeuw
Tel. 06-48404761 (alleen op donderdag)


Het Kompas
Piet Heinplein 13
2712 KL Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 16.00 uur tot 17.15 uur
Contact: hetkompas@voedselbankhaaglanden.nl

De heer J. Hutten
Telefoon: 06-51411420


Oosterkerk 
Oosterheemplein 320
2721 ND Zoetermeer

Ophaaltijden: donderdag van 16.45 uur tot 18.00 uur
Contact: oosterkerk@voedselbankhaaglanden.nl 

Mevrouw I.J. de Jager
Tel. 06-47670592 (alleen op donderdag)


Vredekerk
Zwaardslootseweg 44
2726 ZZ Zoetermeer 

Ophaaltijden: donderdag van 16.30 tot 17.30 uur
Contact: vredekerk@voedselbankhaaglanden.nl

Mevrouw K. Grandia
Telefoon: 06-36000838